E-içişleri | Bilgi Edinme | İnsan Kaynakları | E-mevzuat | Tc Kimlik Sorgulama | Resmi Gazete
 

        “Şizofreni Adım Kitabı” nın yazarı Tuba KARAKAŞ, Kaymakam Vekili Hasan ÇİÇEK’ i makamında ziyaret etti.

        Emet Meslek Yüksek Okulu Çocuk Gelişimi Bölümü 2. Sınıf öğrencisi Tuba KARAKAŞ yayınlamış olduğu ilk eseri olan “Şizofreni Adım Kitabı” nı Kaymakam Vekili Hasan ÇİÇEK’ e hediye etti.

        Kaymakam Vekili ÇİÇEK, ziyarette yapmış olduğu konuşmalarında ; Kitabın yazarı Tuba KARAKAŞ’a hediye etmiş olduğu kitaptan dolayı teşekkür ederek, çok memnun olduğunu ifade etti. Hayatı boyunca okumaya ve okutmaya büyük önem verdiğini söyleyen ÇİÇEK, kitabı en kısa sürede okuyacağını belirtti.

        Ülkemizde her geçen gün kitaplara olan ilginin arttığını, zamanla daha çok okuyan bir neslin yetiştiğini, Devletimizin bu konuyu önemseyip her geçen gün ciddi manada desteğini arttırdığını ifade eden Kaymakam Vekili Hasan ÇİÇEK, “İlçemiz Emet Meslek Yüksek Okulu Çocuk Gelişimi Bölümü 2. Sınıf öğrencisi Tuba KARAKAŞ’a yayınlamış olduğu ilk eseri olan “Şizofreni Adım Kitabı” n dan dolayı tebrik etti ve başarılı çalışmalarının devamını diledi.

        Kaymakam Vekili ÇİÇEK, edebiyatla, sanatla, kültürel etkinliklerle uğraşan, emek veren, özverili daha nice yazarlarımızın İlçemizden yetişmesi için Kaymakamlıkça verdiğimiz desteklerimiz artarak devam edecektir.