E-içişleri | Bilgi Edinme | İnsan Kaynakları | E-mevzuat | Tc Kimlik Sorgulama | Resmi Gazete
 

        Kaymakam Vekili Hasan ÇİÇEK, İlçemiz Emet Meslek Yüksek Okulunun mezuniyet törenine katıldı.

        Emet Meslek Yüksek Okulunca 11/05/2018 tarihinde düzenlenen mezuniyet ve kep atma törenine, Kaymakam Vekili Hasan ÇİÇEK, protokol üyeleri, AK Parti ve MHP İlçe Başkanları, Daire Amirleri, öğrenciler, veliler ve vatandaşlar katıldı.

        Kaymakam Vekili Hasan ÇİÇEK, yapmış olduğu konuşmalarında ; “ Mezun olan öğrencilerimize bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyorum. Emet sizlerin ikinci memleketidir. Burada eğitimini tamamlayan gençlerimizin kimi kamuda, kimi iş dünyasında çalışarak, emeklerinin karşılığını alacaktır.

        Nerede çalışırsanız çalışın, hayatınızın her döneminde kitap okumanızı tavsiye ediyorum. Çünkü kitap okumak, ufkunuzu genişletip, yaşamı anlamlandırmanıza sürekli katkı sağlayacak ve sizleri geliştirecektir.

        Mezuniyet bir son değil, bir başlangıçtır. Unutmayınız ki başarı tesadüf veya şans değildir. Başarı çalışmakla, doğru hedeflere yönelmekle ve hakikatten ayrılmamakla elde edilir. Ailenize, ülkenize ve milletimize karşı sorumluluklarınız var. Bu sorumluluklarınızın en önemlisi de işinizi düzgün yapmaktır.         Böylelikle ülkemizin kalkınmasına katkı sağlamış olacaksınız.” Dedi.