E-içişleri | Bilgi Edinme | İnsan Kaynakları | E-mevzuat | Tc Kimlik Sorgulama | Resmi Gazete
 

        Kaymakam Hasan ÇİÇEK, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. İlçemiz merkezinde bulunan bazı esnafları hafta sonu ziyaret eden Kaymakam ÇİÇEK, esnaflara hayırlı işler, bol kazançlar diledi.

        Esnaflarla kısa süreli sohbet eden ÇİÇEK, onların iş ve işyerleri hakkında bilgiler alıp, talep ve sorunlarını dinledi, karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

        İlçemizde yürürlüğe giren ve girecek olan projeler ve çalışmalar hakkında esnaflara bilgi veren Kaymakam ÇİÇEK, “ İlçemiz esnafı olarak sizler, en önemli değerlerimizden birisisiniz. Ne kadar pozitif ve günün şartlarına uygun, üretken olursanız, değişimlere ayak uydurursanız, İlçemizin ticari durumu da o kadar pozitif, hareketli ve üretken olur.

        İlçemizin gelişmesi ve kalkınması için hepimiz elimizi taşın altına koymalıyız. İşyerlerinizde yerli yabancı ayırımı yapmaksızın, hakkaniyetli davranarak, müşteri memnuniyetini öne almanız hâlinde, İlçemizin tanıtımına, imajına ve huzuruna büyük bir katkı sağlayacaksınız.” Dedi.

        Ziyaret bitiminde bir açıklama yapan ÇİÇEK, "İlçemizde bulunan esnaflarımızı, yoğun iş tempomuzdan fırsat bulduğumuz müddetçe ziyaret etmeye devam ediyoruz. Amacımız Devletimizin sıcak ve güler yüzünü insanımıza hissettirmek ve yansıtmaktır. İlçe vatandaşlarımızın, başta buna esnaflarımız dahil olmak üzere, herhangi bir sıkıntı ve sorunlarının olması durumunda elimizden gelen her türlü yardımı yapacağız. Devletimizin kapısının her daim vatandaşımıza açık olduğunun bilinmesini istiyorum."

        İşyerlerinde Kaymakam Hasan ÇİÇEK’ i ağırlamaktan duydukları memnuniyeti dile getiren merkez esnafı, bu gibi ziyaretlerin kendilerine moral ve güç verdiğini ifade ederek, Kaymakam Hasan ÇİÇEK’ e teşekkür ettiler.